Eaton HAC

Eaton HAC

INDUSTRIAL SAFETY

Eaton firmasının haberleşme sistemleri dalında alt bölümü olan HAC (Hazardous Area Communications), endüstriyel, marin ve offshore pazarları için haberleşme sistemi çözümleri üretmektedir. Public address, talk-back, otomatik telefon, SP telefon, CCTV, multimedya vb. sistemleri entegre paket olarak müşterilerine sunabilmektedir.

IMCOS ve Sonix sistem üretimleri, projelendirmesi ve testleri İngiltere´de, Hernis CCTV üretimi Norveç´te gerçekleşmektedir.

Sonix, günümüzde mevcut olan en teknik olarak en kapsamlı ve güvenli PA/GA çözümünü sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sonix, entegratörlere, EPC´lere ve son kullanıcılara teknik, ticari ve operasyonel değer sunar. Tasarım ekibimiz, Sonix´in tüm ürün geliştirme ve uygulama noktalarında müşteri zincirinin her seviyesine gerçek değer katmasını sağlamaya odaklanmıştır.

Sonix PA/GA Sistemi, bugünün ve yarının marin, gaz, petrokimya ve enerji üretim pazarlarının modern gereksinimleri doğrultusunda geliştirilmiş, üretilmiş ve test edilmiştir. Sonix, kara, deniz ve endüstriyel tesisler için en zorlu uygulamaları karşılamak için uyumlu iletişim çözümleri sunabilmektedir. Modern iletişim yöntemlerini geliştirmek için tasarlanan Sonix PA/GA sistemi, uzun mühendislik süreleri, ısmarlama ve maliyetli yazılımlar, özel saha mühendisliği veya pahalı yerinde devreye alma ihtiyacını ortadan kaldıran son derece sofistike ancak basitleştirilmiş bir mimariye sahiptir.

Bu, gelecek nesil için oldukça etkili ve esnek bir iletişim çözümü sağlar. Sonix sistemi, operasyonel özelliklerden ödün vermeden en yüksek güvenlik seviyelerini sağlamak için EExe, d, i ve p gibi en son koruma sınıflarını kullanarak hem güvenli alanda hem de potansiyel olarak patlayıcı ortamlarda kurulum için titizlikle tasarlanmıştır.

Sonix PA/GA sisteminin avantajları

 • Kompakt 1U ekipman bileşen tasarımı
 • Daha fazla güç amplifikatörü kullanımı için daha fazla raf yoğunluğu
 • En gelişmiş teknoloji
 • Yazılım bazlı değil, donanım bazlı sistem yapısı
 • Son derece esnek sistem yapılandırması
 • Başlamadan önce arıza durumunu izleyen SMART hot-standby amfileri
 • Yükseltmeler için yeniden yapılandırılabilir yerinde sistem işlevselliği
 • Diğer sistemlere kıyasla daha düşük güç tüketimi
 • Diğer sistemlere kıyasla daha düşük ısı dağılımı
 • Daha küçük UPS, kablo, elektrik dağıtımı ve AC maliyetleri 
 • Yedekli bağlantı teknolojisi
 • Yüksek verimli patentli dijital güç amplifikatörü teknolojisi
 • 350 Watt güç amplifikatörü devre başına daha fazla hoparlöre izin verir
 • Özel güç amplifikatörü güç kaynakları
 • CCTV ve PAGA´yı tek kabinette birleştirebilme
 • Arkadan aydınlatmalı HMi 5 düğmeleri
 • Özelleştirilebilir HMi erişim paneli metni
 • Ön panellerden kolay geçmiş arıza durumu görüntüleme

HERNIS, dünya çapında deniz ve petrol ve gaz tesisatları için gelişmiş kamera tabanlı gözetim sistemleri geliştirmektedir. Çözümlerimiz, verimliliğin artmasına katkıda bulunur ve tehlikeli alanlarda ve zorlu koşullarda insanlar ve ekipman için güvenlik sağlar.

Güvenilir seçim
HERNIS´in donanımı, düşük kurulum ve bakım maliyeti ve rakipsiz dayanıklılık ile karakterize edilir. HERNIS 30 yıl önce ilk CCTV paketimizi başlattığımızdan beri, sertifikalı EX kamera istasyonları ürün yelpazemiz, yıllardır dünyanın dört bir yanındaki petrol ve gaz tesislerinde kusursuz bir şekilde en zorlu ve tehlikeli alanlarda canlı video güvenliği sağlamakla ünlendi.

Kişiye özel teknoloji
HERNIS´in CCTV nişindeki lider konumu, kişiye özel teknolojiye verdiğimiz önemle artırıldı. Geniş bir ihtiyaç yelpazesi için esnek gözetim çözümleri sunuyoruz. Sistemler, müşterilerin bilgisayar sistemlerine tam olarak entegre edilebilir ve mevcut ve gelecekteki tüm gereksinimleri karşılayabilir.

Tüm ihtiyaçlarınız için tek nokta 
HERNIS, müşterilerimiz için üstün değer yaratan tüm temel iş süreçlerini kapsayan bir sistem evidir. Global servis ağımız üzerinden müşterinin her ihtiyacına yönelik komple CCTV paketleri sunuyoruz: proje yönetimi, ihtiyaç temelli tasarım, mühendislik, test, devreye alma, eğitim, ayrıntılı dokümantasyon ve hızlı ve yetkin sistem ömür boyu destek.

Zorlu koşullar
En uç noktalara yönelik olarak tasarlanan sistemlerimiz, denizdeki ve petrol ve gaz tesislerindeki teknik ekipmanlara ilişkin uluslararası sertifika standartlarını karşılayan tüm dünyada güvenli ve güvenilir bir şekilde çalışır.

HERNIS´in merkez ofisi Norveç´in Arendal kentinde olup Singapur ve Houston´da şubeleri bulunmaktadır. HERNIS, Eaton´ın Crouse-Hinds işindeki Tehlikeli Alan İletişimi grubunun bir parçasıdır.