Hakkımızda

Image

Kalite, biz ve

müşterilerimiz için

vazgeçilmezdir.

Betex Hakkında

Betex, 1997 yılında kurulmuş olup, günümüze kadar dünyada kendi branşlarında isim yapmış firmaların temsilciliklerini başarı ile yürütmekte, ve yelpazesindeki ürünlerle çeşitli sektörlerdeki müşterilere kaliteli çözümler sunmaktadır. Kuruluş yıllarında denizcilik sektörü için sistem ve ürün tedariki ile birlikte mühendislik desteği de sağlayan Betex, bu projelerde oluşan tecrübesi ile birlikte enerji otomasyonu ve endüstriyel güvenlik sektörlerine de dahil olmuştur.

Esnek yapımız sayesinde, müşterilerimize malzeme tedarikinin yanı sıra, ihtiyaç duyulması durumunda projelerinde çözüm ortağı olarak yardımcı olmaktayız. Zorlu projelerde yer almak ve müşterilerimizin ayrıntılı isteklerine cevap verebilmek, firmamız için bir gelenek haline gelmiştir. Tecrübeli saha çalışanlarımız ile; keşif, tamir ve satış sonrası destek hizmetlerini de sağlamaktayız. İlk hizmetine denizcilik sektöründa başlayan Betex, sektör kültürü gereği dünyanın dört yanında sürekli hareket halinde bulunan gemilere, ve ayrıca diğer sektörlerde tedarik ettiğimiz sistem ve ürünlere 7 gün 24 saat destek vermektedir.

Kalite, biz ve müşterilerimiz için vazgeçilmezdir. Betex, temsilcisi olduğu firmalar konusunda her zaman seçici davranmıştır. Kalite, ve bu kaliteyi tasdikleyen sertifikalar, çalışmış olduğumuz sektörler için en önemli unsurlardan biridir. Bu sebeple temsil ettiğimiz firmalar birçok uluslararası kalite ve onay sertifikasına sahiptir.

Betex olarak amacımız, müşterilerimize en doğru hizmeti en makul ekonomik şartlarda sunup, vadettimiz hizmetleri eksiksiz olarak yerine getirip, müşterilerimizin bize duyduğu güveni boşa çıkarmamaktır. 23 yılı aşkın çalışma hayatında Betex, bu ilkeleri benimsemiştir; ve bu ilkeler sayesinde küçük, orta veya büyük ölçekli işletmeler farketmeksizin her zaman müşterilerinin maksimum derecede memnuniyetini sağlamıştır.

-

556

Tamamlanan Marin Proje

203

Tamamlanan Endüstriyel Proje

23

Yıllık Deneyim

26

TemsilcilikSuper-B
Marinelec
Eaton HAC
Green Instruments
IBAK Marine
Huegli Tech
Hansen Protection
Westerbeke
Selco
SICES
GAC
Daeyang
E2S
Bellmarine
Baze Technology
DEC Marine
Smart Automation
Stadt
Xtronica
Transfluid