Hizmetler

Image
SATIŞ

Mühendislerden oluşan profesyonel satış yönetimi ekibimiz ile, dahil olduğumuz sektörlerden gelen tüm taleplere yanıt vermeyi hedeflemekteyiz. Deneyimli satış temsilcilerimiz, bütçesel çalışmalardan keşife, planlamadan kontrat aşamasına kadar müşterilerimize yakından destek olmaktadır.

Image
MÜHENDİSLİK

Sadece satış değil, bir mühendislik firması olan Betex, sunduğu ürün çeşitliliği ile birlikte müşterilerine teknik konularda da destek sağlamaktadır. Mühendislerimiz, yüzlerce anahtar teslim projeye çeşitli sistemlerin tedarikinin yanı sıra, bu sistemlerin hesaplamalarını ve dizaynını da üstlenmektedir.

Image
DEVREYE ALMA

Deneyimli teknik ekibimizle tedariğini sağladığımız ürün ve sistemlerin devreye alma hizmetini üstlenmekteyiz. Sahaya çıkmadan önceki başlangıç toplantısından, sahadaki koordinasyona kadar müşterilerimizi bilgilendirip, projenin zamanında ve eksiksiz teslimi konusunda destek olmaktayız.

Image
SATIŞ SONRASI DESTEK

Teknik ekibimiz 7 gün 24 saat müşterilerimizin satış sonrası taleplerini karşılamaya hazır durumdadır. Kadromuzdaki deneyimli mühendislerimiz, ve temsilcisi olduğumuz firmaların global servis noktaları ile Betex, dünyanın her bölgesinde satış sonrası destek vermektedir.