Hasan Tahsin feribotunda Betex çözümleri

Çeksan Tersanesi’nde İzmir Büyükşehir Belediyesi için inşa edilen NB60 inşa numaralı, Türkiye tarihinin önemli figürlerinden biri olan Hasan Tahsin’in adını taşıyan Arabalı Yolcu Gemisi, İzdeniz filosuna dahil oldu.  

Hasan Tahsin, 15 Mayıs 1919 tarihinde İzmir'e çıkartma yapan, seçkin askerlerden oluşan Yunan Efzon Alayı işgal askerine, Kordonboyu'ndan ilk kurşunu sıkarak Türk direnişini başlatan ulusal sembol kişi, yazar ve gazetecidir.

Bu proje, ve inşası tamamlanmak üzere olan NB61 ve NB62 kardeş gemi projelerinde; Marinelec Alarm İzleme / Otomasyon Sistemi, Yangın Alarm Sistemi ve Emergency Telgraf, Xtronica Tank seviye ölçüm sistemi, Daeyang Aydınlatma Armatürleri, Priz/Anahtarlar, Seyir Fenerleri, Searchlight, Rewano APEX bileşeni ve çeşitli diğer kalemlerde İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Çeksan Tersanesi’ne mühendislik çözümleri sunabilmenin onurunu yaşamaktayız. 

Bahsedilen tüm ürünlerimizin bilgilerine www.betex.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz, veya detaylı bilgi için betex@betex.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca Facebook veya Linkedin sosyal medya hesaplarımız üzerinden firmamızı takip edip, özel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. 

Galeri:
Rauf Orbay Cad. No:17 Tuzla, İstanbul-TÜRKİYE
T:+90 [216] 446 23 15
F:+90 [216] 395 97 28
betex@betex.com.tr
Web Tasarım