SeaAIR EBS, acil solunum sistemlerine yeni standartlar getirdi

Hansen Protection piyasaya sunmuş olduğu SeaAir EBS ile Acil Durum Solunum Sistemlerindeki etkin çalışmalarını gözler önüne sermiştir. Dondurucu soğuk koşullarda çalışabilen, kullanımın su altında  başlamasına olanak sağlayan ürün, sondaj kulelerinden hava taşımacılığa kadar pekçok alanda kullanıma uygun, CAA-UK onaylı olarak piyasadaki yerini almıştır. Gerek dizaynı ve gerek kullanılan malzemeler, Hansen Protection SeaAir EBS dünyanın en başarılı kurtarma kıyafetini ürettiğini göstermektedir. Öyle ki, bu ürünler Britanya Hava Taşımacılığı otoriteleri tarafından çok beğenilmiş, kullanıma başlanmıştır. Geliştirilmiş olan bu sistem Offshore, Havacılık ve Denizcilik gibi sektörlerde kullanım için son derece uygundur. 

SeaAir EBSnin başlıca özelliklerini sıralayacak olursak;

- Donma sıcaklığında bile çalışır ve bu özelliği Hansen Protection’ı rakiplerinden bir adım öne çıkarmaktadır. EN250 Cold Water onaylıdır.

- Ergonomik ve korumalı ağızlığı ile güvenli olarak nefes alınmasına imkan verir.

- Ağızlığın ağızda durması için ısırılmasına gerek kalmaz.

- Burun kıskacı bütün burun tiplerine kolaylıkla uyum sağlar.

- Manometresi yardımıyla sistemin kullanıma hazır olduğunu rahatlıkla anlaşılmasını sağlar.

- Dizaynı ve üretimi dünyanın en iyi profesyonel dalış ekipmanları tedarikçisi İsveç’li Poseidon Dalış Sistemleri ile işbirliği içinde geliştirilmiştir.


Ürün sayfası için tıklayınız.

Galeri:
Rauf Orbay Cad. No:17 Tuzla, İstanbul-TÜRKİYE
T:+90 [216] 446 23 15
F:+90 [216] 395 97 28
betex@betex.com.tr
Web Tasarım